Logowanie

Subskrybuje zawartość

o trendy 208k

Ponieważ wpis w dziale mój e-papieros na dziś mocno się zdezaktualizował postanowiłem napisać parę słów o elektronicznym papierosie, którym raczę się ostatnio. Jest to, jak sam tytuł postu wskazuje, Trendy model 208k.

Pudełko Trendy 208k nie powala na kolana swoim designem, ale swoją rolę spełnia - pozwala bezpiecznie dostarczyć e-papierosa do domu. Po jego otwarciu możemy zapoznać się z zawartym w środku wyposażeniem, na które składają się: dwie baterie, ładowarka sieciowa z przejściem na USB, instrukcja obsługi oraz sześć kartomizerów.

Sam e-papieros jest trochę większy i cięższy od m401, ale zdecydowanie mniejszy niż pen, stąd też spokojnie może podchodzić za imitację zwykłego szluga. Znakiem firmowym Trendy jest niebieska (a nie czerwona) dioda LED, która jednoznacznie wskazuje że nie palimy jednak obskurnego analoga. Dla mnie jest to zaletą, dla innych może być wadą, co nie zmienia faktycznego stanu rzeczy, że jest to szczegół kompletnie bez znaczenia.

Zaciąganie się Trendy 208 sprawia trochę więcej oporów niż przy innych e-papierosach jakie paliłem wcześniej. Przez sformułowanie "sprawia więcej oporów" rozumiem, że trzeba trochę mocniej się zaciągać żeby było ok. Z perspektywy czasu mi to odpowiada, ale musiałem poświęcić chwilę na przyzwyczajenie. Baterie są w miarę trwałe, wytrzymują bez problemów kilka miesięcy - nie wiem czy to wyjątek, czy reguła, ale moje specjalnie awaryjne do tej pory nie były.

Główna zaleta tego modelu to wykorzystanie kartomizerów, których wygoda użytkowania jest na tyle duża, że od jakiegoś czasu kompletnie dałem sobie spokój z tradycyjnymi atomizerami. Koniec z przedmuchiwaniem, odsączaniem i zastanawianiem się czemu papieros nie działa. Po prostu przykręcam kartomizer i jest tak jak ma być. Podoba mi się też to, że jeżeli mam ochotę na zmianę smaku liquidu - po prostu zmieniam kartomizer. Proste i przyjemne.

Drugą zaletą Trendy 208 jest jego uniwersalność i dostępność szerokiego spektrum urządzeń peryferyjnych:
- można pod baterię podpiąć zarówno kartomizery jak i stary dobry atomizer (to wspomniana uniwersalność),
- można do niego dokupić przenośną ładowarkę, baterię na USB oraz ładowarkę samochodową (to wspomniane szerokie spektrum).

Trzecią zaletą jest umiarkowana cena za produkt naprawdę niezłej jakości.

Więcej zalet nie pamiętam - te mi wystarczają. Osobiście mocą swojego urzędu Trendy 208k polecam.

Ps. Wszystkich którzy jeszcze nie mają, a mieć by chcieli zapraszam do zaprzyjaźnionego sklepu: epalacz.pl

Ps2. Właśnie ze zdumieniem zauważyłem, że na blogu nie było jeszcze wpisu o kartomizerach oraz zaletach bajerków peryferyjnych - tym oto sposobem wpadłem na pomysł dwóch kolejnych notek, które pojawić się powinny w najbliższym czasie. Przez najbliższy czas rozumiem oczywiście aktualnie nam panujący rok pański 2010.

Odpowiedzi

Odp. Trendy208k

Dziękuję bardzo za wyczerpujący opis.
Właśnie podjęłam decyzję o kupnie e-papierosa.
Twój opis wiele mi wyjaśnił. Czekam na więcej
Pozdrawiam
Rydzia

nie na temat ale o e papierosiuku

Witam dziś otrzymałem paczuszkę z e papierosem "Health e cigarette" jestem nim zachwycony dymi bardzo dobrze nie trzeba się mocno zaciągać po prostu rewelacja teraz nie pozostaje mi nic innego jak delektowanie się smakiem mgiełki o smaku marlboro Polecam wszystkim

Health

Kubson565, czy po jednym dniu użytkowania ten Health jeszcze działał. To dziadostwo z alledrogo, tfuu!