Logowanie

Subskrybuje zawartość

Tani e-papieros z Allegro

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić przed zakupem swego pierwszego e-papierosa, jest określić sumę pieniędzy, którą zamierzasz przeznaczyć na ten szczytny cel. Jeżeli chodzi ci po głowie myśl w stylu: "mogę wydać na elektronicznego papierosa maksymalnie 30 zł", jedyną moją radą może być to, abyś się w tę swoją głowę puknął.

Przypadkowo zajrzałem dziś na jakąś aukcję, na której oferowano "najwyższej jakości" produkt o postaci "e-papierosa" w cenie, która nie przewyższała wspomnianych 30 złotych. Równie przypadkowo, kątem oka dostrzegłem, że kilkadziesiąt osób zdecydowało się na nabycie owego produktu drogą kupna.

Nie zrozum mnie źle. Nic nie mam do samego allegro, podobnie jak do kupowania na allegro, sprzedawania na allegro, buszowania po allegro, podniecania się wszechobecną taniością na allegro, a nawet do mylenia allegro z internetem. Pomimo tego, że w zasadzie nic do wszystkich powyższych rzeczy nie mam, to zaklinam cię, ludu pracujący mojego kraju: przestań oglądać oferty na allegro zatytułowane "Elektroniczny papieros za 24,99 zł plus dziesięć wkładek z nikotyną gratis"! Przestań klikać na nich w przycisk "Kup teraz"! Zapomnij o tych aukcjach, o kuszącym przycisku i postaraj się wykrzesać z siebie choć iskierkę rozsądku.

Owa iskierka może bowiem rozpalić płomień wiedzy, który swym jasnym światłem wklepać do twej głowy powinien: w cenie złotych 24 i groszy 99 możesz nabyć drogą kupna jedynie tandetę totalną, która podziała Ci może dzień, może trzy, może nawet pięć, ale która na pewno nie będzie czymś co pozwoli Ci poznać uroki e-palenia.

Oto moja rada, którą dostajesz ludu pracujący, całkiem za darmo: nie kupuj tandety. A jak już kupujesz ten wyrób elektro-papierosowo-podobny za 24,99 zł, to nie mów nikomu, że to e-papieros. I nie mów, że e-papierosy nie działają. Mów, że dałeś się zrobić w konia na 24,99 zł, boś frajer.

Odpowiedzi

Za 32zł

kupiłem epapieros za 32 zł 10 kartridży w zestawie i jeszcze 4 dokupione. 14 dni po jednym na dzień a później przerwa 0 nikotyny przez 38dni.
Nałóg wrócił paliłem przez 4 miechy normalne papierosy i znów coś zaświtało epapieros.
Następnie zakupiłem 20 Kartridży po dwóch bateria siadła pech,zakupiłem nową z 10 wkładów "gratis".
Zostało mi ich jeszcze 4 ale nie palę od 47dni.
Tano można kupić epapierosy,wkłady mieć jeszcze taniej jeżeli sam je robisz.Problem z tanimi jest taki że bateria ci nie pochodzi długo tak jak jest z tymi droższymi i moga gorzej wyglądać.

Poszukiwacz rady

To jakie e-papierosy polecasz? W jakiej cenie warto kupić? Jakiej firmy?

Rada

chcesz kupic cos niedrogiego i dobrego? kup MILD'a Pure koszt 99zl dostajesz ladowarke usb i 2 kadridze do 5 napełnien obecnie posiadam go 2tyg nie pale i czuje sie z tym dobrze. Napelniajac go 2 razy w ciagu dnia zaoszczedzam 50zl tygodniowo bateria tez niczego sobie wystarcza na caly dzien luksusu

Rada

Kłamiesz ja z kumplem złożyliśmy sie po 50zł czyli 100zł za dwa plus 2 ładowarki. Popatrz gdzie kupujesz.

Aktualnie palę i polecam

Aktualnie palę i polecam to:
http://www.epapieros.org/dzis-na-kozetce-e-papieros-ego

Oczywiście można znaleźć coś tańszego, ale nie sądzę aby dało się kupić porządny zestaw poniżej 100zł. Odradzam zdecydowanie wszystko co ma w nazwie Health.